Nový uchazeč

Administrativní podpora nákupu

Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost

Místo práce (okres): Ústí nad Labem

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 01.06.2019

Místo výkonu práce: Revoluční 1930/86, Ústí nad Labem.
Pracovní náplň:
spolupráce při výběrových řízeních na dodavatele
vyhledávání nových dodavatelů
administrativní podpora nákupu
- tvorba objednávek
- administrativní zajištění a objednávání dopravy
- kontrola přijatých faktur
- kontrola zásob ve spolupráce s výrobními provozy

Požadujeme:
SŠ vzdělání
MS Excel - dobrá znalost
pečlivost, komunikativnost, organizační schopnosti
Německý jazyk - komunikativní úroveň
Anglický jazyk - výhodou

Nabízíme:
zajímavou práci ve společnosti s dlouholetou tradicí
5 týdnů dovolené, zkrácená týdenní pracovní doba 37,5 hodiny, pružná pracovní doba
příspěvek na penzijní připojištění a zvýhodněné stravování
možnost osobního i odborného růstu
dostupnost pracoviště v centru Ústí nad Labem
další zaměstnanecké výhody

Ostatní sdělení:
pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností dalšího prodloužení
zkušební doba 3 měsíce

Kontaktní osoba:
Bc. Jana Hlávková, personální oddělení, telefon: 477 163 107
e-mail: hlavkova@spolchemie.cz