Na JobSystem je registrováno 71384 uchazečů a vystaveno 27888 nabídek práce
Přihlášení
pro uchazeče


Poslat nové hesloNový uchazeč


ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE, ÚČETNÍ

Potravinová banka Libereckého kraje, z. s.ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE, ÚČETNÍ


Místo práce (okres): Liberec

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 24.04.2019

Do týmu pracovníků Potravinové banky hledáme nového kolegu/kolegyni na místo administrativního pracovníka. Jedná se přednostně o práci na celý úvazek, ale dohoda možná. Finanční ohodnocení dle vzdělání a délky pracovní praxe.
Náplň práce obsahuje vedení účetní a personální agendy organizace. V ideálním případě schopnost podílet se na tvorbě i realizaci edukačních programů v rámci činnosti potravinové banky.
Požadujeme znalost účetnictví pro neziskové organizace a personalistiky, časovou flexibilitu v pracovním dni, komunikační dovednosti, schopnost empatie, ochotu se vzdělávat a spolupodílet se na rozvoji potravinové banky. Řidičský průkaz nutností, vzdělání min. SŠ.
Nabízíme pět týdnů dovolené za kalendářní rok, týmovou práci v rozmanitém a přátelském kolektivu, finanční spoluúčast na odborném sebevzdělávání, které je přínosem pro potřeby potravinové banky.
Zájemci zasílejte životopis a motivační dopis řediteli Josefu Vlčkovi na reditel@pbliberec.cz
Nástup možný ihned.Doporučujeme: Tvorba webových stránek - Plastové bazény - www.wenku.cz - cestovní kancelář pro školy - eshop - www.praceunas.cz - Práce u nás
DK Recruitment-Práca a brigády - Dějepis, referáty z historie - Víno z Moravy - RECRUITER s.r.o. - personální agentura

Zásady ochrany soukromí