Nový uchazeč

Administrátor on-line prodeje se znalostí NJ

NEW WAVE CZ, a.s.

Firma zabývající se výrobou a prodejem licenčních produktů, papírenského, dárkového sortimentu a dalšího rychloobrátkového zboží, která úspěšně působí na českém trhu téměř 20 let.

Místo práce (okres): Karlovy Vary

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Náplň práce:
• vyhledávaní a doplňování dat v programu Excel v německém jazyce, opětovná kontrola a evidence
• kontrola e-mailů a komunikace (jednoduché dotazy) s obchodními partnery
• práce s prostředím online prodeje
• ověřování informací o zboží z interní databáze, ve skladu a v katalozích našich dodavatelů
• administrativní činnost

Požadujeme:
• minimálně středoškolské vzdělání
• vysokou úroveň psaného projevu v německém jazyce
• dobrá znalost práce na PC (Windows, MS Office - pokročilou znalost MS Excel)
• zodpovědnost, pečlivost, plnění zadaných úkolů do konce
• vynikající komunikační dovednosti, schopnost školit a zaučovat nové kolegy
• schopnost a ochota učit se novým věcem
• komunikativnost, samostatnost, důslednost
• výborný zdravotní stav
• časová flexibilita

Nabízíme:
• pracovní doba: 8:00-16:30
• plat po zaškolení s osobním ohodnocením a bonusem
• práce v příjemném prostředí open space kanceláře
• přátelský mladý kolektiv
• příjemné moderní prostředí firmy
• pracovně - lékařské služby
• 4 týdny dovolené
• pitný režim zdarma

Termín nástupu: Dle dohody

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost NEW WAVE CZ, a.s.

Místo práce: NEW WAVE CZ, a.s., Závodu míru 974/66a, Stará Role, 360 17 Karlovy Vary

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s aktuální fotografií a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: info@newwave.cz.

Platnost inzerátu končí 18. 5.2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte!