Nový uchazeč

*Geodet

Geprois, spol. s r.o.

*Geodet

Místo práce (okres): Přerov

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 01.03.2018

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
Jedná se o výkon geodetických prací převážně na stavbách silnic, dálnic a mostů.

Požadujeme:
Střední nebo vysokoškolské vzdělání zeměměřického směru. ŘP skupiny B nebo znalost německého či anglického jazyka jsou výhodou, ne však podmínkou.

Nabízíme:
Prémie, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na email: jprochazka@geprois.cz;
- telefonicky na čísle 603 802 477 - Ing. Jaroslav Procházka

Místo výkonu práce: Geprois, spol. s.r.o., Na Hrázi 1139/13, 750 02 Přerov.