Nový uchazeč

Závozník při rozvozu piva

Pivovar Holba, a.s.

Jsme česká společnost zabývající se pivovarnictvím, prodávající piva značek ZUBR, HOLBA, LITOVEL.

Místo práce (okres): Šumperk

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Náplň práce:
• pracovník bude zařazen na pracovní pozici závozníka při rozvozu piva odběratelům
• jedná se o sezónní práci do 30. 9. 2019

Požadujeme:
• celkovou fyzickou zdatnost

Nabízíme:
• dobré mzdové ohodnocení
• stravné
• dodatková dovolená dle kolektivní smlouvy

Termín nástupu: 06.05.2019

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Pivovar HOLBA, a.s. patří mezi 10 největších pivovarů v ČR, který má 145 letou tradici výroby piva.

Místo práce: Hanušovice - okres Šumperk

Termín nástupu: 6. 5. 2019

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s názvem pozice, o kterou se ucházíte.

Platnost inzerátu končí 9. 5. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.