Nový uchazeč

Vedoucí provozu v ubytování, stravování a pohostinství

Léčebné lázně Konstantinovy lázně a.s.

Nejnovější historie Konstantinových Lázní se datuje od 1. května 1992 a je spojena se vznikem samostatné akciové společnosti Léčebné lázně Konstantinovy lázně a.s. Poskytujeme lázeňskou léčbu, která je součástí zdravotní péče a celé spektrum rehabilitační péče rozšířené o indikace pohybového aparátu a o tak zvanou časnou rehabilitaci.

Místo práce (okres): Domažlice, Klatovy, Plzeň, Plzeň-jih, Plzeň-sever, Rokycany, Tachov

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Náplň práce:
• převzetí odpovědnosti za celkový provoz
• dodržování a zajišťování standardů společnosti
• vedení zaměstnaneckého týmu provozu
• spolupráce při zajišťování náboru
• denní komunikace se zaměstnanci a dodavateli
• spolupráce na vnitřních předpisech a pravidlech provozu, kontrola jejich dodržování
• zajištění příjemného prostředí pro zaměstnance
• komunikace s kontrolními orgány
• kontrola dokladů a objednávek
• příprava podkladů pro vedení společnosti
• operativní řešení nastalých problémů a mnoho dalších zajímavých úkolů

Požadujeme:
• ukončené ÚSO/SŠ v oboru výhodou - praxe v oboru
• praxe s vedením týmu
• schopnost řídit a motivovat kolektiv podřízených
• obchodní dovednosti
• zbožíznalství
• znalost hygienických předpisů provozu kuchyně, práce na PC
• znalost cizího jazyka na komunikativní úrovni - výhodou
• znalost tvorby receptur, skladových a restauračních programů (GUBI-výhodou)
• rozhodnost, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, časovou flexibilitu
• potravinářský průkaz, čistý výpis RT

Nabízíme:
• práci na HPP v jednosměnném provozu
• mzdové ohodnocení 35 000,-
• možnost ubytování
• firemní stravování
• zaměstnanecké benefity
• příplatky

Termín nástupu: Dle dohody

Profil společnosti:

Místo práce: Konstantinovy Lázně - okres Tachov

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.

Platnost inzerátu končí 5. 5. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.