Administrativní podpora dispečinku mezinárodní kamionové dopravy

KAREKA, spol. s r.o.

Místo práce (okres): Ústí nad Labem

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 01.05.2019

Místo výkonu práce: Na Luhách č.p. 3420/12, Ústí nad Labem.
Náplň práce:
- spoluprace s dispečery
- zpracovávat a zadávat objednávky, převážně v NJ do spedičního programu
- písemná a telefonická komunikace se zákazníky, také převážně v NJ, nebo AJ
- zadávání přepravních dispozic řidičům
- zasílání písemných objednávek
- písemná a telefonická komunikace s dopravci
Požadujeme:
- ukončené středoškolské vzdělání
-bezpodmínečná znalost německého, nebo anglického jazyka slovem i písmem na dobré komunikativní úrovni
- po zaučení vyžadujeme samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
- nutná odolnost vůči stresu
- schopnost teamové práce, (open space - společný kancelářský prostor sdílený s 7-9 kolegy)
- uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
- trestní bezúhonnost
Nabízíme:-
- firemní tarify mob. operátora, stravenky
Kontakt:
- na e-mail.