Na JobSystem je registrováno 71315 uchazečů a vystaveno 27800 nabídek práce
Přihlášení
pro uchazeče


Poslat nové hesloNový uchazeč


Administrativní pracovník/pracovnice

Andrea Špačková - PRODUCT - SPACEKAdministrativní pracovník/pracovnice


Místo práce (okres): Pardubice

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 01.04.2019

Místo výkonu práce Poběžovice
Nástup dle dohody
Náplň práce spočívá ve vyřizování emailových nebo telefonických poptávek či objednávek (přijaté x vydané), odesílání zásilek po celém světě pomocí spedičních firem UPS, Fedex, Schenker - logistická organizace (poptávky cen dopravy, závazné objednávání a příprava podkladů pro celní odbavení). dále vítání a ohlašování návštěv a další administrativní činnost spojená s prací na počítači. Výhodou budou znalosti v oblasti obchodní korespondence, logistiky, práce na PC - MS Excel, Word, Outlook, zkušenosti s prací s lidmi a příjemné vystupování. Znalost anglického jazyka a účetního programu POHODA velkou výhodou. Každoroční účast na evropských veletrzích (Milán - Itálie, Friedrichshafen - Německo).

Nabízíme práci ve stabilní, prosperující a moderní české frimě, která se zabývá výrobou brzdových komponentů. Nabízíme práci v přátelském kolektivu, v příjemném a moderním prostředí spolu s adekvátním finančním ohonocením s možností každoročního růstu.

Práce na jednosměnný provoz, příspěvek na stravování, prémie za aktivitu

První kontakt emailem nebo telefonicky v době 7.30 - 16.00Doporučujeme: Tvorba webových stránek - Plastové bazény - www.wenku.cz - cestovní kancelář pro školy - eshop - www.praceunas.cz - Práce u nás
DK Recruitment-Práca a brigády - Dějepis, referáty z historie - Víno z Moravy - RECRUITER s.r.o. - personální agentura

Zásady ochrany soukromí