Analytik / programátor ERP aplikací - vhodné i pro absolventy

KAISER DATA s.r.o.

KAISER DATA s.r.o. je ryze českou IT společností, která úspěšně působí na trhu již více než 20 roků. Společnost se zabývá především dodávkami kompexních řešení a software pro řízení velkých a středních podniků, jejich výroby, obchodu a vnitřních procesů.

Místo práce (okres): Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Náplň práce:
• technické nabídkové konzultace, analýzy a návrhy řešení ERP podnikových informačních systémů v podnicích nejrůznějších odvětví a velikostí
• implementace podnikových informačních systémů včetně poimplementační provozní podpory navržených řešení
• programátorské práce na specifických úpravách, rozšířeních funkčností a na údržbě podnikových informačních systémů
• programování obvykle přímo ve vývojovém prostředí informačního systému QI s užitím jeho specifického programovacího objektově orientovaného jazyka - jeho znalost nevyžadujeme, zajistíme vyškolení

Požadujeme:
• min. SŠ vzdělání - vhodné i pro absolventy
• znalosti a schopnosti v oblasti algoritmizace a programování (alespoň na školní úrovni)
• AJ alespoň na technické úrovni
• pečlivost, spolehlivost a ochotu učit se novým věcem
• komunikativnost a schopnost týmové práce na společných projektech
• ŘP sk. B
• časová flexibilita

Nabízíme:
• zajímavou dlouhodobou a perspektivní práci
• slušné a poctivé zacházení v partě přátelských spolupracovníků
• odpovídající finanční ohodnocení podle odvedené práce
• možnost vzdělávat se a rozšiřovat si kvalifikaci
• pružnou pracovní dobu
• po zapracování možnost částečné práce z domova
• týden dovolené navíc
• stravenky na obědy, občerstvení v sídle zdarma

Termín nástupu: Dle dohody

Místo práce: Kočí 11, 538 61 Kočí / okres Chrudim

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.

Platnost inzerátu končí 14. 4. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte