Nový uchazeč

AR ANALYST - SPANISH (MOŽNOST ZKRÁCENÉHO ÚVAZKU)

MANN + HUMMEL Service s.r.o.

Místo práce (okres): Třebíč

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 01.05.2019

NÁPLŇ PRÁCE:
\" Zpracování příchozích plateb
\" Řešení diferencí z plateb, upomínání zákazníků
\" Komunikace s anglicky hovořícími partnery a zákazníky
\" Další činnosti v účetním oddělení servisního centra

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE:
\" Velmi dobrá znalost španělského jazyka (min. B2), dobrá znalost anglického jazyka (min. B1)
\" Znalost MS Office, SAP výhodou
\" SŠ/VŠ ekonomického směru výhodou, vhodné i pro absolventy či studenty posledního ročníku studia
\" Časová flexibilita a ochota cestovat (občasné cesty do zahraničí)
\" Dobré komunikační schopnosti
\" Řidičský průkaz skupiny B

Zaměstnanecké výhody:
o 13./14./15. mzda
o 6 týdnů dovolené
o Možnost Home Office
o Dotované stravování v areálu firmy
o 1.000 Kč/měsíc příspěvek na péči o zdraví
o Flexibilní formy práce (pružná pracovní doba, home office, zkrácené úvazky)
o Kulturní a společenské akce pro zaměstnance

První kontakt e-maielm: vitezslav.resatko@mann-hummel.com