Nový uchazeč

ACCOUNTANT/SAMOSTATNÁ/Ý ÚČETNÍ

HOYA Lens CZ a.s.

Místo práce (okres): Semily

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 01.04.2019

NÁPLŇ:
oÚčtování režijních a materiálových faktur
oPlatební styk (příprava platebního návrhu a příkazu, účtování odchozích plateb)
oÚčtování dlouhodobého hmotného a nehmotného majetku
oPersonalistika - příprava podkladů pro mzdy a komunikace s externí mzdovou účetní
oÚčtování dohadných položek, rezerv a nákladů příštích období
oKomunikace s pobočkami ve skupině (odsouhlasení pohledávek, závazků)
oKoordinace přípravy měsíční a roční závěrky
oPříprava daňových přiznání (DPPO,DPH, silniční daň), komunikace s daňovou poradkyní

POŽADAVKY:
oSŠ, ekonomického zaměření , praxe min 3 roky v účtárně
oAngličtina, slovem i písmem
oZákladní znalost Microsoft Office (Excel, Word)
oZkušenost se systémem SAP je výhodou
okomunikativní a flexibilní osobnost
osamostatná i týmová práce, komunikační schopnosti, spolehlivost
ořidičský průkaz B

NABÍZÍME:
o Zajímavou a samostatnou práci
o Zázemí nadnárodní společnosti
o Možnost osobního i profesního rozvoje
o Příjemné pracovní prostředí a adekvátní ohodnocení

stravenky

kontakt: e-mailem