Nový uchazeč

Konzultant / prodejce cestovní kanceláře - Praha

JEDU.cz s.r.o.

Malá cestovní kancelář specializující se na služby šité na míru především do vzdálených a exotických destinací. Kromě cest zařizujeme i samostatná víza, ubytování, pronájem aut, letenky.

Místo práce (okres): Praha

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na ŽL

Náplň práce:
Prodej jednotlivých služeb cestovního ruchu (víza, ubytování, pronájem aut aj.) i komplexních cest na míru do celého světa.

Požadujeme:
• min. vyšší vzdělání
• praxi z CK anebo min. vlastní cestovatelské zkušenosti ze vzdálených destinací
• zkušenosti s přípravou itinerářů a kalkulací v Excelu
• skvělou znalost AJ
• obchodní talent (prodejní praxe velkou výhodou)
• lásku k cestování - prosím napište nám do motivačního dopisu, které destinace jste doposud navštívili a zda jste si cesty připravovali sami, popř. jakým způsobem
• skvělé organizační schopnosti a analytické myšlení
• nadšení pro věc, proaktivní přístup
• profesionální zákaznický servis
• perfektní komunikační schopnosti
• pečlivý a zodpovědný přístup k práci

Nabízíme:
• práci na HPP (lze ŽL)
• nevyžadujeme přesčasy ani práci o víkendech
• malý sympatický kolektiv
• příspěvek na dovolenou 5 - 10 000 Kč
• příjemné pracovní prostředí - kancelář mezi Letnou a Stromovkou, přímo u zastávky
• cestovatelské výhody a slevy
• příspěvek na obědy
• možnost sick days

Termín nástupu: Dle dohody

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost JeduJEDU.cz s.r.o., cestovní kancelář specializující se na poskytování profesionálních cestovních služeb na míru. Do jejich portfolia služeb patří jak prodej zájezdů na klíč do celého světa tak i prodej jednotlivých služeb jako jsou letenky, ubytování, vízový servis či pronájem vozů.

Místo práce: Praha 7

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s fotografií, s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.

Platnost inzerátu končí 1. 4.… 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.