Nový uchazeč

Aplikační inženýr (specialista) chladicích technologií

SINOP CB a.s.

Místo práce (okres): České Budějovice

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 01.03.2019

Náplň práce: technický dozor při spouštění chladicích technologií, kontrola funkčnosti různých aplikací chlazení

Místo výkonu práce: Evropská unie, občas i mimo EU

Pravidelné pracoviště: České Budějovice nebo Praha

Požadujeme: znalost AJ na komunikativní úrovni, praktické zkušenosti v oboru chladírenských technologií, minimálně středoškolské vzdělání - obor elektro nebo strojní, časová flexibilita, samostatnost

Nabízíme: smluvní mzda od 60 000 Kč hrubého, služební automobil, notebook a telefon, pracovní smlouva na dobu neurčitou, dovolená 5 týdnů

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, pošlete nám životopis na e-mail: volnamista@sinop.cz
Bližší informace na tel.387203521 nebo https://sinop.cz