Na JobSystem je registrováno 71269 uchazečů a vystaveno 29763 nabídek práce
Přihlášení
pro uchazeče


Poslat nové hesloNový uchazeč


Administrativní pracovník/pracovnice

Andrea Špačková - PRODUCT - SPACEKAdministrativní pracovník/pracovnice


Místo práce (okres): Pardubice

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 01.03.2019

Místo výkonu práce: Poběžovice u Holic 29.
Nástup možný IHNED.
Náplň práce spočívá ve vyřizování emailových nebo telefonických poptávek či objednávek (přijaté x vydané), odesílání zásilek po celém světě pomocí spedičních firem UPS, Fedex, Schenker - logistická organizace (poptávka cen dopravy, závazné objednávání a příprava podkladů pro celní odbavení). Dále vítání a ohlašování návštěv a další administrativní činnost spojená s prací na počítači. Výhodou budou znalosti v oblasti obchodní korespondence, logistiky, práce na PC - MS Exel, Word, Outlook, zkušenosti s prací s lidmi a příjemné vystupování..
Požadujeme znalosti v oblasti obchodní korespondence, logistiky, práce na PC - MS Exel, Word, Outlook. Znalost anglického jazyka velkou výhodou. Každoroční účast na evropských veletrzích (Milán - Itálie, Friedrichshafen - Německo).
Nabízíme práci ve stabilní, prosperující a moderní české firmě, která se zabývá výrobou brzdových komponentů. Nabízíme práci v přátelském kolektivu, v příjemném a moderním prostředí spolu s adekvátním finančním ohodnocením s možností každoročního růstu.

Zaměstnanecké výhody: Práce na jednosměnný provoz, příspěvek na stravování, finanční zvýhodnění nekuřáků, prémie za aktivitu.První kontakt telefonicky (7:30 - 16:00) nebo e-mailem.Doporučujeme: Tvorba webových stránek - Plastové bazény - www.wenku.cz - cestovní kancelář pro školy - eshop - www.praceunas.cz - Práce u nás
DK Recruitment-Práca a brigády - Dějepis, referáty z historie - Víno z Moravy - RECRUITER s.r.o. - personální agentura

Zásady ochrany soukromí