Na JobSystem je registrováno 71265 uchazečů a vystaveno 28775 nabídek práce
Přihlášení
pro uchazeče


Poslat nové hesloNový uchazeč


ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE

P.J.P.T. s.r.o.ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE


Místo práce (okres): Náchod

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 01.02.2019

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné, osoby se zdravotním postižením s max. 2. stupněm invalidity a absolventy/-ky.

Náplň práce: komunikace s dispečery a řidiči tuzemské i mezinárodní dopravy; příjem a zadávání zakázek do informačního systému (IS); příprava přepravních dokumentů pro řidiče; zpracování stazek a podkladů pro fakturaci; fakturace; zpracování příchozí a odchozí pošty; evidence skladového hospodářství (pronajaté skladovací kapacity); evidence a vystavování celních dokladů; při zástupu výdej záloh řidičům; další drobné kancelářské práce (kopírování, skenování atd.).

Požadované znalosti a dovednosti: SŠ vzdělání s maturitou; znalost anglického nebo německého jazyka alespoň na úrovni B1; uživatelská znalost Internetu, MS Office a G-Suite; spolehlivost, pečlivost, rozhodnost, flexibilita, loajalita; řidičský průkaz sk. B.

Zaměstnavatel nabízí: velmi slušné pracovní podmínky v rodinné firmě s 27letou tradicí; moderní techniku a software; zajímavou práci; přátelský pracovní kolektiv; slušné jednání; firemní benefity; finanční ohodnocení dohodou, bude předmětem osobního pohovoru.
Zaměstnanecké výhody: parkování v areálu, stravenky.

Kontakt - p. Petráček Milan, tel.: +420 603 882 301 (od 07:00 hod. do 15:30 hod.), e-mail: milan@pjpt.cz (zaslání životopisu).Doporučujeme: Tvorba webových stránek - Plastové bazény - www.wenku.cz - cestovní kancelář pro školy - eshop - www.praceunas.cz - Práce u nás
DK Recruitment-Práca a brigády - Dějepis, referáty z historie - Víno z Moravy - RECRUITER s.r.o. - personální agentura

Zásady ochrany soukromí