Reklamační technik / kontrolor kvality - správa kvality, ISO dokumentace - Liberec

LICON HEAT s.r.o.

Výrobní závod v Liberci, Průmyslová zóna Sever.

Místo práce (okres): Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Náplň práce:
• zastupování společnosti v záležitostech systému kvality - vstupní kontrola materiálu
• kontrola a správa ISO dokumentace
• reklamační řízení

Požadujeme:
• minimálně SŠ vzdělání, znalosti v oboru vytápění vítány
• organizační dovednosti, samostatnost, odpovědnost, pečlivost
• dobré komunikační a vyjadřovací schopnosti
• AJ na komunikativní úrovni, výhodou NJ, RJ
• ochotu učit se novým věcem
• znalost MS OFFICE, IS ABRA - výhodou

Nabízíme:
ajímavé a perspektivní zaměstnání v dynamickém kolektivu
• odpovídající platové ohodnocení
• dobré sociální zázemí v moderním prostředí
• pružnou pracovní dobu
• místo výkonu práce v Liberci - průmyslové zóně Sever s dobrým dopravním spojením
• příspěvek na stravování formou stravenek
• kafeterii
• dovolenou 25 dní

Termín nástupu: Ihned

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost LICON HEAT s.r.o.

Místo práce: Liberec

Termín nástupu: možný ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.

Platnost inzerátu končí 22. 2. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.