Nový uchazeč

Asistent / asistentka prodeje kojeneckého zboží

Baby Direkt.s.r.o.

Firma působící v České a Slovenské republice od roku 1992. Nabízí kompletní sortiment pro děti a pohodlí rodičů. Utváří a vyrábí zboží značky ZOPA a dále přiváží kvalitní sortiment mnoha světových značek.

Místo práce (okres): Blansko, Břeclav, Brno, Brno-venkov, Hodonín, Vyškov, Znojmo

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Náplň práce:
• prodej zboží založený na individuálním přístupu k zákazníkům
• poskytování odborných informací zákazníkům
• práce v týmu, který je připraven udělat maximum pro společný úspěch

Požadujeme:
• smysl pro obchod
• optimismus, ochota a příjemné vystupování
• pracovitost, samostatnost, organizační schopnosti
• ochota učit se novým věcem a týmové práci
• praxe alespoň 1 rok na pozici asistentka prodeje výhodou
• trestní bezúhonnost
• nevyžadujeme znalost cizích jazyků

Nabízíme:
• pestrou a zajímavou práci, ve které uplatníte a rozvinete své obchodní dovednosti
• pracovní doba 9 - 19 (krátký - dlouhý týden) - turnusové služby
• stabilitu a zázemí firmy, která je na českém trhu již 25 let
• motivační mzdové ohodnocení
• propracovaný adaptační program pro přípravu nastupujících pracovníků
• trvalou odbornou přípravu (vše potřebné Vás dokážeme naučit)
• atraktivní klimatizované prostředí a mladý kolektiv
• stravenky, možnost zdravého stravování přímo v objektu prodejny, vlastní kavárna
• firemní akce a celou řadu dalších zaměstnaneckých výhod

Termín nástupu: Dle dohody

Místo práce: prodejna Fun Baby Brno - Modřice, kousek od Olympie

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 14. 2. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.