Nový uchazeč

Pracovník / pracovnice do skladu e-shopu

EIFFEL OPTIC, a.s.

Společnost se zabývá prodejem dioptrických, polarizačních, slunečních a dětských brýlí.

Místo práce (okres): Praha

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Náplň práce:
• příjem, výdej, sběr, balení objednávek atd.

Požadujeme:
• znalost práce s PC, aktivní přístup k práci, pečlivost a flexibilitu

Nabízíme:
• Pracovní doba – střídání ranních (7-15:30) a odpoledních (11-19:30) směn, při odpoledních směnách je pracovní i sobota.
• Dobré platové podmínky

Termín nástupu: Ihned

Místo práce: Praha 4 - Michle

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s aktuální fotografii a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: inzerat@eiffeloptic.cz

V případě, že Vás vybereme pro osobní pohovor, budeme Vás o tom informovat prostřednictvím e-mailu.

Platnost inzerátu končí 8. 2. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.