Nový uchazeč

Grafický designer / designerka - Zlín

Místo práce (okres): Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na ŽL

Náplň práce:
• tvorba grafických prací

Požadujeme:
• grafické cítění, kreativní přístup, samostatná řešení
• znalosti Indesign, Photoshop, Illustrator
• zkušenosti s předtiskovou přípravou a postprodukcí
• zodpovědnost a flexibilitu

Nabízíme:
• různorodou práci pro prestižní tuzemské a zahraniční značky
• profesní růst ve zkušeném týmu
• možnost práce na HPP
• zázemní nejdéle působící fullservisové agentury na českém trhu

Termín nástupu: Dle dohody

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je přední česká fullservisová reklamní agentura COMTECH CAN.

Místo práce: Zlín

Termín nástupu: dle dohody (ihned)

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.

Platnost inzerátu končí 3. 2. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte!