Nový uchazeč

Administrativní a organizační pracovník

SUBVENT z.s.

Místo práce (okres): Česká Lípa

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 01.01.2019

- Požadavky: PC dovednosti na dobré uživatelské úrovni (MS Office), orientace v Zákoníku práce a Zákoně o zaměstnanosti, pečlivost, důslednost, zodpovědnost a loajalita, schopnost samostatné práce, komunikativnost, ochota k rychlému zapracování a doplnění mezer ve znalostech. Praxe ve veřejné správě, personální agentuře nebo zákaznickém servisu výhodou.
- Náplň práce: vedení administrativy spojené s realizací projektu ESF, komunikace s účastníky projektu, komunikace se zaměstnavateli v regionu, organizování aktivit projektu
- CV a průvodní informace zasílat emailem, osobní schůzku lze sjednat emailem
- Mzda dle výše úvazku v uvedeném rozpětí (12 - 20 hodin týdně), možnost dalšího navýšení dle plnění úkolů.