Nový uchazeč

Obchodní zástupce - Morava

SPORTTIME, s.r.o.

SPORTTIME, s.r.o. působí na českém trhu od roku 1997, je výhradním distributorem značek Kappa a Robe di Kappa, italské značky s dlouholetou tradicí. Spolupracujeme s řadou sportovních profesionálních týmů ledního hokeje – HC Verva Litvínov, HC Energie Karlovy Vary, HC Orli Znojmo. V současné době máme tři kamenné obchody: v Brně na ulici Jánská, OC Olympia Brno a v Ostravě nás najdete v OC Forum Nová Karolina. Našim partnerem je i obchodní řetězec Sportisimo. Společnost Sporttime s.r.o. je v České Republice zaměřena na velkoobchodní i maloobchodní prodej.

Místo práce (okres): Blansko, Břeclav, Brno, Brno-venkov, Hodonín, Vyškov, Znojmo

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Náplň práce:
• prodej sportovního oblečení značky KAPPA
• prezentace firmy
• získávání nových zákazníků

Požadujeme:
• SŠ vzdělání s maturitou
• milé vystupování
• PC znalosti
• ŘP B - aktivní řidič

Nabízíme:
• mladý kolektiv
• služební auto k dispozici
• služební telefon
• stravenky

Termín nástupu: Dle dohody

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost SPORTTIME, s.r.o., Blanenská 1996/12a, 664 34 Kuřim.
Společnost zabývající se nákupem a prodejem značky KAPPA.

Místo práce: celá Morava

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.

Platnost inzerátu končí 19. 1. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte!