Nový uchazeč

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE

DOPPLER CZ spol. s r.o.

Místo práce (okres): České Budějovice

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 06.12.2018

Firma Doppler CZ spol. s r.o. Trhové Sviny, výrobce a prodejce deštníků, slunečníků, zahradního nábytku a polstrů na zahradní nábytek hledá pro rozšíření svého týmu vhodného kandidáta/tku na pozici ADMINISTRAVNÍ PRACOVNÍK VE SKLADU SFINX V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH
Pracovní náplň: zajištění administrativní činnosti kanceláře; tištění etiket (GEIS, DPD, Česká Pošta, GLS, Dachser); objednávky přeprav a plánování expedice; objednávky materiálu ve skladu; zodpovědnost za expedice; příjem a výdej zboží
Požadujeme: spolehlivost a flexibilitu; dobré organizační schopnosti; vysokou míru samostatnosti a zodpovědnosti; aktivní přístup k práci; ochotu učit se nové věci; znalost anglického, nebo německého jazyka výhodou; dobrou znalost práce na PC ( MS Outlook, Office - Word, Excel); ŘP sk. B; praxe v administrativě výhodou
Nabízíme: zázemí stabilní firmy; možnost realizace a osobního růstu; 13. a 14. Plat; stravenky; týden dovolené navíc; finanční ohodnocení dle vlastní aktivity, znalostí a pracovních výsledků; po zapracování možnost jazykového vzdělávání a různých vzdělávacích programů
Pracoviště České Budějovice, nástup možný ihned.
Kontaktní osoba: Daniela Macková, telefon 386 301 611
Životopisy prosím zasílejte na e-mail: Daniela.Mackova@doppler.cz