Nový uchazeč

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-CE

Karel Hrnčíř - BIOMAG

Místo práce (okres): Jičín

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 05.12.2018

V případě zájmu kontaktujte paní Danielu Bilíkovou na emailové adrese: daniela.bilikova@biomag.czz nebo telefonním čísle: 775 975 247
Požadavky:
vzdělání ekonomického směru, znalost práce na PC, samostatnost, svědomitost a spolehlivost, ŘP sk. B, nástup možný ihned
Náplň práce:
vytváření a evidence vnitrofiremních statistik
Nabízíme:
pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
možný zkrácený pracovní úvazek dle dohody,
odpovídající finanční ohodnocení dle typu úvazku
Zaměstnanecké výhody:
bonusy v závislosti na výkonu, práce v příjemném kolektivu, stravenky