Nový uchazeč

Administrativní pracovník / pracovnice - pouze pro OZP !!!

RR INVEST COMPANY s.r.o.

Místo práce (okres): Kladno

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 05.12.2018

Náplň práce:
telefonická a emailová podpora zákazníků e-shopů
práce s PC - aktualizace a editace údajů. internet, emailová komunikace, správa sociálních sítí.
Nejedná se o žádný telemarketing či nabízení produktů apod.

Požadujeme:
SŠ vzdělání, MÍSTO VYHRAZENO PRO OZP
dobré komunikační schopnosti
uživatelskou znalost práce na PC
zodpovědnost a spolehlivost
čistý trestní rejstřík

Nabízíme:
zkrácenou 4hodinovou pracovní dobu - možnost dohody prodloužení pracovní doby na 5-8 hodin
práci v klidném a čistém prostředí
profesní růst

Své životopisy posílejte na: info@rrinvestcompany.cz
nebo volejte: Radek Říha 724 205 282, Po - pá 9 - 17:30 hod.