Administrativní pracovnice / recepční - vhodné i pro absolventy - Brno

Hraspo spol. s r.o.

Základní údaje o společnosti naleznete na stránkách www.hraspo.cz

Místo práce (okres): Blansko, Břeclav, Brno, Brno-venkov, Hodonín, Vyškov, Znojmo

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Náplň práce:
• osobní, telefonická, emailová a poštovní komunikace s klienty, zaměstnanci a ostatními subjekty
• příprava a administrativní zajištění „škol vaření“ a „akademií“ a s tím spojená kontrola prostor showroomu před každou z uvedených akcí a mimořádným jednáním
• příležitostné překlady návodů k obsluze různých technologií
• komunikace s klienty ohledně neuhrazených faktur a vyřizování reklamací
• péče o společné firemní prostory, obsluha a běžná údržba prezentačních technologií, starost o květiny a blaho firmy

Požadujeme:
• SŠ vzdělání - vhodné i pro absolventy
• znalost práce na PC
• dobré komunikační dovednosti
• operativní a organizační schopnosti
• aktivní znalost angličtiny

Nabízíme:
• práci na HPP

Termín nástupu: 01.02.2019

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je stabilní společnost Hraspo spol. s r.o., zabývající se prodejem a servisem gastrozařízení.

Místo práce: Tuřanka 1148/107, 627 00 Brno

Termín nástupu: únor 2019

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 6. 1. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.