Nový uchazeč

Mzdová účetní s přesahem do finančního účetnictví

COMPO PRAHA s.r.o.

Místo práce (okres): Praha

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Náplň práce:
Do našeho týmu přijmeme novou kolegyni/kolegu. Jsme přátelský kolektiv ryze české společnosti a možná hledáme právě Vás, účetní na smíšenou pozici. Je třeba zastat mzdovou agendu a částečně i finanční účetnictví.

• vedení mzdové a personální agendy zaměstnanců
• komunikace se zaměstnanci a vedením společnosti v mzdové oblasti
• administrativa spojená se zpracováním mezd a personalistiky
• zpracování mezd
• komunikace s příslušnými institucemi a úřady/zpracování výkazů pro ně
• účetnictví menšího rozsahu pro přidělený úsek společnosti

Požadujeme:
• SŠ vzdělání
• základy účetnictví
• praxe ve mzdách a orientace v mzdové problematice
• spolupráce s hlavní účetní (zpracování výstupů pro zaúčtování mezd a ve svěřeném úseku finančního účetnictví)
• znalost účetního programu Pohoda/Pamica výhodou
• diskrétnost

Nabízíme:
• pracovní úvazek od 8:00 do 17:00
• hodinová pauza na oběd
• stravenky

Termín nástupu: Ihned

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je ryze česká společnost COMPO PRAHA s.r.o..

Místo práce: Na Košince 681, 180 00 Praha 8

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 30. 12. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.