Nový uchazeč

Technik výroby - Šumperk

MDL s.r.o.

MDL s.r.o. - zabývá se výrobou kovových tkanin, žebérkového pletiva, svařovaných sítí a dalším jejich zpracováním do finálních výrobků - filtry, koše, proložky.

Místo práce (okres): Jeseník, Olomouc, Přerov, Prostějov, Šumperk

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Náplň práce:
• práce ve výrobním podniku
• práce v programu AutoCAD
• příprava technické dokumentace pro výrobu nástrojů nutných při realizaci finálních výrobků či automatizaci výroby
• návrhy zlepšení produktivity práce ve výrobě
• zajištění oprav strojních zařízení
• návrhy nového strojního vybavení

Požadujeme:
• VOŠ/VŠ technického směru
• znalost práce na PC + ovládání programu pro projektování a konstruování
• praxe ve výrobním podniku min. 3 roky
• ŘP sk. B
• znalost AJ nebo NJ výhodou

Nabízíme:
• stravenky v hodnotě 100 Kč
• náborový příspěvek ve výši 3 000 Kč
• příspěvek na životní pojištění od 300 Kč
• stabilizační příspěvek za odpracované roky
• odměny za účast ve výsledcích

Termín nástupu: Ihned

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost MDL s.r.o. - zabývá se výrobou kovových tkanin, žebérkového pletiva, svařovaných sítí a dalším jejich zpracováním do finálních výrobků - filtry, koše, proložky.

Místo práce: Libina 814, Šumperk

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.

Platnost inzerátu končí 28. 12. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.