Nový uchazeč

administrativa - zahraniční nákup

OBRETA spol. s r.o.

Místo práce (okres): Plzeň-jih

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 26.11.2018

Požadujeme:
PODMÍNKA - aktivní angličtina slovem i písmem, zkušenost s nákupním procesem vítána, komunikativní a organizační schopnosti, cílevědomost, samostatnost a aktivitu, empatii a umění naslouchat, znalost práce s PC, MS Office
Náplň práce:
překlad poptávek a objednávek + další veškeré překlady a tlumočení (AJ/CZ, CZ/AJ), poptávky do zahraničí, jejich vyhodnocování, porovnání s aktuálním nákupem a následné objednání, případně zajištění kontroly zboží, a s tím spojená veškerá korespondence s anglicky mluvícími dodavateli, kontrola zahraničních zálohových a konečných faktur, dopravních dokumentů, vyřizování reklamací se zahraničními dodavateli, vyhledávání nových firem, porovnání jejich cen a případné dořešení platebních a dodacích podmínek
Nabízíme:
zaměstnání v soukromé zavedené společnosti s tradicí od roku 1992, zajímavou práci pro jednu z největších velkoobchodních společností v oboru, pružná pracovní doba, nadstandardní platové ohodnocení - fixní plat + flexibilní složka dle výsledků, služební automobil k firemním účelům, vstřícný a ochotný kolektiv spolupracovníků, stabilní zázemí a seriózní přístup, úvodní profesní zaškolení v oboru, mimořádnou příležitost a prostor pro seberealizaci
Kontakt: tel: +420 605 247 208, e-mail: kontrola@obreta.cz; www.obreta.cz