Nový uchazeč

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE V INSOLVENČNÍM TÝMU

Insolvency Project v.o.s.

Místo práce (okres): Hradec Králové

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 26.11.2018

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-CE V INSOLVENČNÍM TÝMU
- PP na dobu neurčitou, nástup ihned
- Náplň práce: vyřizování příchozí a odchozí pošty, správa datových schránek, kompletní evidence spisu dlužníka v insolvenci a administrativní práce s tím spojené, komunikace se soudy a s dlužníky, evidence pohledávek, správa majetku
- Požadujeme: ÚSO vzdělání, slušné vystupování, samostatnost, ústní i písemnou komunikaci na velmi dobré úrovni, flexibilitu, finanční gramotnost, orientaci v občanském právu, dobrou znalost práce s PC, spolehlivost, pečlivost, řidičský průkaz skupiny B.
- Nabízíme: příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv a plno firemních benefitů jako např. stravenky, příspěvek na penzijní pojištění a dopravu, pohyblivá pracovní doba, půlroční odměny a plno firemních akcí (soustředění na horách, vánoční večírek, garden party, bowling, sportovní akce a další)
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu zasílejte životopisy pouze na e-mail: info@insolvencyproject.cz