Nový uchazeč

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE

Dr. Kulich Pharma, s.r.o.

Místo práce (okres): Hradec Králové

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 06.11.2018

- PP na dobu neurčitou, nástup ihned nebo dohodou, pracovní doba 7:00-15:30
- Náplň práce: administrativní podpora vedení společnosti
- Požadujeme: SŠ vzdělání, praxe na obdobné pracovní pozici vítána, zodpovědnost, loajalita ke společnosti, flexibilita, spolehlivost, pečlivost, pokročilá znalost práce na PC
- Nabízíme: zvláštní peněžité odměny
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- Do firmy nechodit, nevolat, zašlete profesní životopis s telefonickým kontaktem na e-mail: prace@kulich.cz (do předmětu zprávy uveďte \"ADMINISTRATIVA\"
- V případě, že Vás nebudeme kontaktovat v době zveřejnění nabídky na portálu MPSV, nesplňujete požadavky na uvedené pracovní místo