Nový uchazeč

Administrativní pracovník

Bohemia Manscraft, spol. s r.o.

Místo práce (okres): České Budějovice

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 01.11.2018

Nabízíme zaměstnání v administrativě, v kanceláři personální společnosti.

Náplň práce:
- evidence a administrace
- aktivní volání klientům s nabídkami zaměstnání/brigád

Pracovní doba: Po - Pá, 08:30 - 17:00hod

Požadujeme:
- SŠ vzdělání
- práce na PC
- přijemné vystupování a komunikativnost

Nabízíme:
- 100Kč/hod
- práci na hlavní pracovní poměr v centru Českých Budějovic
- nástup možný ihned
- místo vhodné i pro OZP

Zájemce prosíme aby nám zaslali životopis na e-mail: cvcb@bohemia-manscraft.cz, do předmětu zprávy prosíme uvést: Administrativni pracovnik, kod C63264.