Administrativní pracovník / pracovnice – fakturant / fakturantka

CHEIRÓN a.s.

CHEIRÓN a.s. - působí na trhu od roku 1994 - poskytuje služby a odborné poradenství v oblasti zdravotnických prostředků.

Místo práce (okres): Domažlice, Klatovy, Plzeň, Plzeň-jih, Plzeň-sever, Rokycany, Tachov

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Náplň práce:
- příjem a vyřizování objednávek
- vystavování faktur
- spolupráce se skladem
- administrativní činnost

Požadujeme:
- SŠ vzdělání
- AJ slovem i písmem
- ŘP sk. B
- práce na PC (Word, Excel, Outlook)
- organizační schopnosti
- praxe vítána

Nabízíme:
- práci v mladém kolektivu
- příjemné pracovní prostředí
- stravenky

Termín nástupu: Dle dohody

Místo práce: Plzeň - Lobzy

Termín nástupu: 1. 1. 2019

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.

Platnost inzerátu končí 22. 11. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.