Nový uchazeč

Klinický pracovník / pracovnice

METIS, s.r.o.

METIS, s.r.o. – provozovatel zaběhnutého rekondičního studio pouze pro ženy (vacushape, rekondiční stoly, pneuven …..), více na www.bodyactive.cz.

Místo práce (okres):

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Náplň práce:
• skenování 3D, předávání a úprava kraniálních ortéz u dětí do 1 roku života

Požadujeme:
• VŠ vzdělání jako například ortotik-protetik, ergoterapeut, fyzioterapeut, biomedicínský inženýr, zdravotní sestra nebo porodní asistentka

Nabízíme:
• zajímavou práci v dobrém kolektivu

Termín nástupu: Ihned

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost METIS, s.r.o.

Místo práce: Praha 9 - Prosek

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.

Platnost inzerátu končí 10. 11. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.