Nový uchazeč

e-commerce Business Development Manager

ESPACE velkoobchod drogerie s.r.o.

ESPACE velkoobchod drogerie s.r.o., Steinerova 604, 149 00, Praha 4.

Místo práce (okres): Benešov, Beroun, Blansko, Břeclav, Brno, Brno-venkov, Bruntál, Česká Lípa, České Budějovice, Český Krumlov, Cheb, Chomutov, Chrudim, Děčín, Domažlice, Frýdek-Místek, Havlíčkův Brod, Hodonín, Hradec Králové, Jablonec nad Nisou, Jeseník, Jičín, Jihlava, Jindřichův Hradec, Karlovy Vary, Karviná, Kladno, Klatovy, Kolín, Kroměříž, Kutná Hora, Liberec, Litoměřice, Louny, Mělník, Mladá Boleslav, Most, Náchod, Nový Jičín, Nymburk, Olomouc, Opava, Ostrava, Pardubice, Pelhřimov, Písek, Plzeň, Plzeň-jih, Plzeň-sever, Prachatice, Praha, Praha-východ, Praha-západ, Přerov, Příbram, Prostějov, Rakovník, Rokycany, Rychnov nad Kněžnou, Semily, Sokolov, Strakonice, Šumperk, Svitavy, Tábor, Tachov, Teplice, Třebíč, Trutnov, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Ústí nad Orlicí, Vsetín, Vyškov, Žďár nad Sázavou, Zlín, Znojmo

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na ŽL

Náplň práce:
• výhradní prodej zboží značek společnosti Colgate - Palmolive pro celou ČR
• péče o stávající zákazníky a rozvoj prodeje v oblasti e-commerce
• zabezpečení listingu, promočních aktivit, klíčových novinek
• udržování a rozvíjení nových kontaktů
• určování strategie prodeje
• realizace workshopů
• vyhodnocování prodeje
• aktivní vytváření nabídek na konkrétní zboží
• monitorování situace na trhu (zboží, ceny, konkurence)

Požadujeme:
• minimálně SŠ s maturitou
• praxi v prodeji rychloobrátkového zboží
• částečnou praxi v oblasti e-commerce, e-shopů
• velmi dobré komunikační a prodejní dovednosti, odolnost vůči stresu
• bezúhonnost
• práce na PC
• řidičský průkaz B

Nabízíme:
• zázemí stabilní rodinné firmy
• podporu v osobním růstu
• flexibilní pracovní dobu
• motivační finanční ohodnocení
• osobní automobil i k soukromým účelům
• mobilní telefon
• pracovní smlouvu nebo lze i na OSVČ

Termín nástupu: Dle dohody

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost ESPACE velkoobchod drogerie s.r.o., Steinerova 604, 149 00, Praha 4.

Místo práce: celá ČR

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz, tel: 602 171 805.

Platnost inzerátu končí 8. 11. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.