Na JobSystem je registrováno 71100 uchazečů a vystaveno 24727 nabídek práce
Přihlášení
pro uchazeče


Poslat nové hesloNový uchazeč


Administrativní pracovník/ce - specialista pohledávek

G. P. Investments a.s.Administrativní pracovník/ce - specialista pohledávek


Místo práce (okres): Svitavy

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 01.11.2018

Co od Vás očekáváme:
Vzdělání nejlépe právnického popř. ekonomického směru, vysokoškolské vzdělání výhodou, praxe minimálně 3 roky nejlépe na ekonomickém nebo právnickém úseku, výborná znalost práce na PC (MS Excel, MS Word, psaní všemi 10-ti), základní orientace v oblasti pohledávek, znalost insolvenčního prostředí a insolvenčního zákona výhodou, aktivní a zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, pečlivost, organizační schopnosti a komunikační dovednosti, odolnost vůči stresu, časovou flexibilitu a samostatnost, ochotu učit se novým věcem, praxe v advokátní kanceláři, u exekutorského úřadu či soudu výhodou.

Co u nás získáte:
Dlouhodobou stabilitu, spolupráci na dobu neurčitou formou plného úvazku, perspektivu profesionálního růstu, možnost sebezdokonalování a dalšího vzdělávání, zajištění zaškolení.

Vaše náplň práce:
Správa přiděleného úseku z databáze, komunikace se stáními orgány, bankovními institucemi, soudy, exekutorskými úřady, insolvenčními správci a advokátními kancelářemi, úzká spolupráce s realitním oddělení, administrativa spojená se správou nemovitostí, aktivní spolupráce s ostatními odděleními napříč společností, administrativní práce v rámci daného oddělení.
Pracovní doba PO-PÁ 7-15.30. Kontakt: e-mailem.Doporučujeme: Tvorba webových stránek - Plastové bazény - www.wenku.cz - cestovní kancelář pro školy - eshop - www.praceunas.cz - Práce u nás
DK Recruitment-Práca a brigády - Dějepis, referáty z historie - Víno z Moravy - RECRUITER s.r.o. - personální agentura

Zásady ochrany soukromí