Nový uchazeč

agronom

ALIMEX NEZVĚSTICE a.s.

agronom

Místo práce (okres): Plzeň-jih

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 01.10.2018

Telefonní kontakt po-pá 7:00 - 15:30 na uvedené telefon. čísle.
Pracovní náplň: účast na organizaci práce na úseku rostlinné výroby, vedení agendy související s vykonávanou prací
Požadujeme: min. středoškolské vzdělání zakončené maturitou zemědělského směru, dobrou znalost práce na PC, ŘP skup. B (skup. T výhodou), časovou flexibilitu, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, komunikační dovednosti, praxe v oboru vítána, ale vhodné i pro absolventy.
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti s dlouhodobou perspektivou zaměstnání, odpovídající platové ohodnocení s podílem na hospodářském výsledku podniku, hlavní pracovní poměr, dovolenou 5 týdnů, příspěvek na penzijní připojištění, poskytnutí stravenek, služební mobilní telefon, účast na vzdělávacích akcích.