Nový uchazeč

Databázový specialista

Crefoport s.r.o.

Mezinárodní společnost Crefoport s.r.o. zabývající se poskytováním kreditních a marketingových informací a vymáháním pohledávek.

Místo práce (okres): Praha

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Náplň práce:
• podpora současného informačního systému a správu databáze
• vývoj nových funkcí pro automatizované doplňování databáze z veřejně dostupných zdrojů, parsování, import a čištění dat atd.

Požadujeme:
• VŠ/SŠ vzdělání v oblasti informatika/statistika/finance
• dobrá znalost principů relačních databází
• znalost PL/SQL procedur, funkcí a triggerů
• analýza a optimalizace komplexních PL/SQL dotazů
• pokročilá znalost Microsoft Excel - kontingenční tabulky, analýza dat
• znalosti operačních systémů Windows a Linux
• zkušenost s administrací v prostředí Windows
• znalosti PC/LAN aplikací
• dobrá znalost AJ

Nabízíme:
• práci na HPP
• flexibilní pracovní doba
• sídlo společnosti na Praze 9 naproti Libeňskému nádraží
• mzdové ohodnocení 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Termín nástupu: Ihned

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je mezinárodní společnost Crefoport s.r.o. zabývající se poskytováním kreditních a marketingových informací a vymáháním pohledávek.

Místo práce: Na Harfě 337/3, Praha – Vysočany

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz nebo telefon +420 226 070 850.

Platnost inzerátu končí 26. 10. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.