Nový uchazeč

Analytik a metodik pro informační systémy

NUMERICA s.r.o.

Místo práce (okres): České Budějovice

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 01.10.2018

Pracovní náplň:
•Podílení se na obchodních procesech a systémových analýzách projektů IT,
•zavádění aplikací a procesů u zákazníka,
•uživatelská podpora zákazníků
•participace na rozvoji SW (samostatných produktů nebo modulů)
Požadavky na nového člena našeho týmu:
•Minimálně 3 roky odborné praxe,
•Vyšší odborné vydělání, zaměření na IT je výhodou,
•Dobré předpoklady pro tvorbu analytické a návrhové dokumentace k projektům,
•Znalosti z oblasti IT - zejména zkušenosti se správou a vývojem IS, MS Office,
•Komunikační schopnosti, dobré vystupování,
•Uvítáme znalost angličtiny nebo němčiny alespoň na střední úrovni,
•Časová flexibila, odpovědnost za svěřené projekty.
•Schopnost týmové i samostatné práce.