Na JobSystem je registrováno 71100 uchazečů a vystaveno 24727 nabídek práce
Přihlášení
pro uchazeče


Poslat nové hesloNový uchazeč


Analytik přírodovědných dat a věcný manager projektu

Správa Krkonošského národního parku VrchlabíAnalytik přírodovědných dat a věcný manager projektu


Místo práce (okres): Trutnov

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 01.11.2018

ANALYTIK PŘÍRODNÍCH DAT A VĚCNÝ MANAGER PROJEKTU
Správa KRNAP se sídlem ve Vrchlabí hledá na plný pracovní úvazek na období říjen 2018 - 31. 10. 2023 pracovníka na pozici analytik přírodovědných dat a věcný manager projektu Vegetace krkonošské tundry - minulost, současnost a budoucnost, financovaného z OPŽP.
Popis projektu a pracovní pozice
Hlavním cílem projektu je nastavit dlouhodobě udržitelný systém sledování ochranářského stavu stanovišť nad horní hranicí lesa: popsat dosavadní změny vegetace krkonošské tundry, vymapovat současný stav porostů, kategorizovat jejich ochranářskou hodnotu a stupeň ohrožení a na základě těchto informací navrhnout trvale udržitelný způsob monitoringu tundrové vegetace do budoucnosti s koordinovaným využitím klasických terénních metod a metod dálkového průzkumu Země.
Náplní pracovní pozice je: 1) plánování, koordinace a administrace všech činností probíhajících v rámci projektu včetně přípravy podkladů k výběrovým řízením a kontroly jejich výstupů, 2) zpracování a statistická analýza dat z předchozích výzkumných a monitoračních aktivit pracovníků Správy KRNAP, 3) práce s mapovými podklady a jejich vyhodnocování, 4) syntéza dílčích poznatků získaných v rámci projektu.
Místo výkonu práce, předpokládaný termín nástupu: Vrchlabí, říjen-listopad 2018

Požadujeme:
Ukončené VŠ vzdělání přírodovědného či zemědělského směru v magisterském studijním programu (Mgr., Ing.)
Zkušenosti se statistickým zpracováním větších souborů přírodovědných dat; perfektní orientace v MS Excel a schopnost samostatné práce v některém ze statistických programů (R, CANOCO, STATISTICA aj.)
Koncepční myšlení, organizační schopnosti, samostatné a iniciativní řešení problémů
Dobré komunikační schopnosti
Řidičský průkaz skupiny B
Dobrá znalost práce na PC
Trestní bezúhonnost
Výhodou:
Předchozí zkušenost s řízením projektu či s projektovým typem práce
Znalost horské vegetace a jeji klasifikace
Předchozí zkušenosti s praktickou ochranou přírody
Schopnost číst anglicky psané odborné texty
Aktivní znalost prostředí GIS
Nabízíme:
Plný pracovní úvazek na 1 rok s možností následného prodloužení do 31. 10. 2023
Platové ohodnocení dle Přílohy č. 2 k nařízení vlády č. 341/2017 Sb., platová třída 11 (rozpětí 20 450 - 30 750 Kč dle délky praxe); osobní ohodnocení a odměny dle kvality odváděné práce
Výhody zaměstnanců státní instituce (5 týdnů dovolené, stravenky, FKSP)
Smysluplnou a kreativní práci s dlouhodobým pozitivním vlivem na přírodu Krkonoš
Práci v přátelském a ochranářsky motivovaném prostředí

Přihláška musí obsahovat: označení výběrového řízení, jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, kontaktní adresu, telefonické a e-mailové spojení, strukturovaný životopis a motivační dopis (s konkrétními příklady požadovaných schopností a zkušeností), kopii dokladu o nejvyšším vzdělání, reference, souhlas se zpracováním osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR), v platném znění

Přihlášku posílejte e-mailem na adresu mhrochova(zavináč)krnap.cz nebo poštou na adresu Martina Hrochová, Správa KRNAP, Dobrovského 3, 543 01 Vrchlabí do 05. 10. 2018. V předmětu e-mailu či na obálce dopisu uveďte \"Výběrové řízení - analytik přírodovědných dat, věcný manager projektu\".
Z přihlášek bude proveden užší výběr. Vybraní uchazeči budou následně vyzváni k pohovoru. Při něm bude prověřována zejménDoporučujeme: Tvorba webových stránek - Plastové bazény - www.wenku.cz - cestovní kancelář pro školy - eshop - www.praceunas.cz - Práce u nás
DK Recruitment-Práca a brigády - Dějepis, referáty z historie - Víno z Moravy - RECRUITER s.r.o. - personální agentura

Zásady ochrany soukromí