Nový uchazeč

Účetní - Liberec

Liberecká účetní společnost s. r. o.

Společnost, která zpracovává externě podvojné účetnictví pro podnikatelské subjekty, včetně DPH, kontrolního hlášení, daně z příjmu a ostatních daní.

Místo práce (okres): Semily

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Náplň práce:
• vedení podvojného účetnictví
• zpracování DPH
• kontrolního hlášení
• zpracování roční účetní závěrky včetně dokladových inventur

Požadujeme:
• znalost účetních předpisů
• základní znalost daňových předpisů
• praxi v oboru
• znalost účetního programu Money S3 výhodou

Nabízíme:
• přátelský kolektiv
• dobré pracovní prostředí
• pravidelné prémie
• mzdové ohodnocení 19.000 Kč - 21.000 Kč, po zapracování 25.000 Kč
• benefity - stravenky
• vánoční placené volno
• možnost profesního růstu
• školení
• pružná pracovní doba

Termín nástupu: Ihned

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Liberecká účetní společnost s. r. o. - zpracovávající externě podvojné účetnictví pro podnikatelské subjekty, včetně DPH, kontrolního hlášení, daně z příjmu a ostatních daní.

Místo práce: Jungmannova 373/20, Liberec 2

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.

Platnost inzerátu končí 17. 10. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte!