Na JobSystem je registrováno 71085 uchazečů a vystaveno 28047 nabídek práce
Přihlášení
pro uchazeče


Poslat nové hesloNový uchazeč


ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE PRO TÝM ODDLUŽENÍ

Insolvency Project v.o.s.ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE PRO TÝM ODDLUŽENÍ


Místo práce (okres): Hradec Králové

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 17.09.2018

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE PRO TÝM ODDLUŽENÍ
- PP na dobu neurčitou, nástup ihned, pružná pracovní doba
- Přátelský pracovní kolektiv mladý duchem hledá nové kolegy nebo kolegyně. Naší každodenní náplní práce je samostatné vedení spisu dlužníka v insolvenci a administrativní práce s tím spojená jako např. vyřizování příchozí a odchozí pošty, komunikace s dlužníky, soudy a úřady, správa datové schránky, zjištění pohledávek a majetku a jejich evidence.
- Požadujeme: středoškolské vzdělání, dobrá ústní i písemná komunikace, umět vyhodnotit získané informace, finanční gramotnost, znalost práce s PC, řidičský průkaz skupiny B, slušné vystupování, samostatnost, rozhodnost, flexibilita, spolehlivost a pečlivost.
- Nabízíme: stabilní práci se smlouvou na dobu neurčitou a dobrým finančním ohodnocením. Dále příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv a plno firemních benefitů jako např. stravenky, příspěvek na penzijní pojištění a dopravu, pohyblivá pracovní doba, půlroční odměny a plno firemních akcí (soustředění na horách, vánoční večírek, garden party, bowling, sportovní akce a další).
- V případě zájmu zašlete Váš životopis na e-mail: info@insolvencyproject.cz, do předmětu uveďte název pozice.Doporučujeme: Tvorba webových stránek - Plastové bazény - www.wenku.cz - cestovní kancelář pro školy - eshop - www.praceunas.cz - Práce u nás
DK Recruitment-Práca a brigády - Dějepis, referáty z historie - Víno z Moravy - RECRUITER s.r.o. - personální agentura

Zásady ochrany soukromí