Nový uchazeč

*OPERÁTOŘI KOVACÍ LINKY (KOVÁŘI)

ALPER a.s.

Místo práce (okres): Prostějov

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 01.08.2017

Osobní kontakt po tel. domluvě paní Mgr. Bartoňová tel.: 727 961 073 (v době 8:00-15:00 hod.), nebo email kristyna.bartonova@alper.cz. Požadujeme: vzdělání technického směru výhodou, manuální zručnost, dobrý zdravotní stav (těžká práce v horkém provozu), dobrý přístup k práci, zodpovědnost.
Pracovní náplň: obsluha kovací linky, výměna zápustkového nářadí, měření vyráběných výkovků.
Nabízíme: dlouhodobou práci na HPP, možnost dalšího vzdělávání, firemní školení, možnost seberealizace a rozvoje, mimořádné bonusy za produktivitu, příspěvek na stravování, adaptační příspěvek, příspěvek na lázeňský pobyt, příspěvek pro děti zaměstnanců a další. PD: Po-Pá 6:00-14:00, 14:00-22:00 a 22:00-6:00 hod. Pracoviště: Vrahovická č.p. 4530, Prostějov