Nový uchazeč

Administrativní pracovnice/výpomoc do kanceláře

cba corporation a.s.

Místo práce (okres): Brno

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 17.09.2018

V případě zájmu zašlete svůj životopis na email : zemek@cbacorp.cz, nebo nás kontaktujte na tel. čísle 725 606 186

Servisní a bezpečnostní agentura příjme paní na administrativní výpomoc do kanceláře. Jedná se o práci na poloviční úvazek, předchozí praxe není nutná. Mzda 100,-Kč/hod. Pozice vyhrazena pouze pro OZP/OZZ.

Požadujeme :
- samostatnost a spolehlivost
- čistý TR
- znalost práce s PC
- nástup ihned
Náplň práce :
- zakládání dokumentů
- vystavování inzerátů s nabídkami práce
- kopírování a zapisování dat do xls
- vyřizování pošty
- další kancelářské práce