Nový uchazeč

Administrativní pracovník

I&C Energo a.s.

Místo práce (okres): Třebíč

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 01.10.2018

Náplň práce:
Zajištění administrativních činností, chodu recepce a spolupráce na personálních činnostech
Vzdělání:
• SŠ
Kvalifikace a ostatní požadavky:
• znalost práce s PC
• anglický jazyk
• řidičský průkaz sk. B
• výborné komunikační schopnosti
• spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, schopnost pracovat v týmu
Nabízíme:
• možnost vzdělávání a jazykové přípravy
• trvalý pracovní poměr
• motivační odměňování, firemní benefity
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na penzijní připojištění a stravování
Nástup dle dohody
Své odpovědi a strukturované CV posílejte do 14. 9. 2018
Kontaktní e-mail: ldostalova@ic-energo.eu