Nový uchazeč

(Elektro) mechanici

WOCO STV s.r.o.

Místo práce (okres): Vsetín

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 01.08.2018

Chcete se učit novým věcem a zlepšovat se v tom, co Vás baví? Hledáme posily do týmu údržby s různými montážními technologiemi.

(Elektro)mechanici
Co vás čeká?
  • Spolupráce na zajištění plynulého chodu výroby
  • Údržba strojů a zařízení
  • Seřizování a nastavování parametrů strojů a strojních linek
  • Programování řídicích systémů
  • Spolupráce s oddělením technologie při zavádění nové výroby
  • Výpomoc při přejímce nových strojů a zařízení
Jaké znalosti a dovednosti potřebujete?
  • Vyučení v oboru elektro nebo příbuzném oboru
  • Vyhlášku 50/1978 Sb.
  • Základní znalost práce s PC (MS Office)
Vaší výhodou bude
  • Oceníme vaše zkušenosti ve výrobní společnosti / v automotive výrobě
  • Znalost programování strojů a zařízení
  • Ochota pracovat v třísměnném provozu
Co Vám můžeme nabídnout?
  • Dlouhodobé uplatnění v prosperující nadnárodní firmě
  • Týden dovolené nad rámec Zákoníku práce, tzn. 5 týdnů dovolené.
  • Poukázky Unišek+ na volnočasové aktivity v hodnotě 1.000,- Kč / kvartálně.
  • Hodiny plavání a bruslení výhradně pro naše zaměstnance zdarma
  • Příspěvek na firemní stravování
  • Firemní akce a aktivity pro zaměstnance i rodinné příslušníky
V případě zájmu o pozici zašlete prosím svůj životopis nebo nás navštivte osobně.