Nový uchazeč

Administrátor informačních syystémů

ČEGAN s.r.o.

Místo práce (okres): Brno-venkov

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 01.09.2018

První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Vhodné pro OZP

Požadujeme:
o Povědomí o činnostech firem (fungování výroby)
o Výborná znalost excelu (vytváření grafů na základě přijatých dat)
o Ochota spolupracovat s kolegy
o Vzdělání v oblasti informatiky (SŠ)
o Znalost AJ (základy)
o Spolehlivost, samostatnost, pečlivost a časová flexibilita

Náplň práce:
o údržba, aktualizace a podpora výrobního systému - definování požadavků, testování, technická komunikace s nadřízenými, analýza a řešení problémů, zálohování.
o reporting (sběr a vyhodnocení požadovaných dat, statistiky )

Nabízíme:
o Závodní stravování nebo stravenky
o 25 dní dovolené po 1 roce zaměstnání
o Perspektivní a stabilní zaměstnání
o Odborné vzdělávání a osobní rozvoj (možnost
o účasti na interních jazykových kurzech)
o Odpovídající mzdové ohodnocení

Místo výkonu práce: Husova 1693/35, Šlapanice u Brna