Administrativní pracovník / pracovnice - Mladá Boleslav - možno i na zkrácený úvazek

KUZO Partners s.r.o.

Společnost KUZO Partners s.r.o. působí na realitním trhu v České republice již od r. 2006. Zabývá se zprostředkováním prodeje a pronájmu nemovitostí, a to i komerčního charakteru.

Místo práce (okres): Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha-východ, Praha-západ, Příbram, Rakovník

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek

Náplň práce:
• osobní a telefonické jednáním s klienty

Požadujeme:
• požadujeme SŠ vzdělání
• uživatelská znalost práce na PC
• komunikativnost

Nabízíme:
• možno i na zkrácený úvazek, s možností budoucího rozšíření na plný úvazek
• mzdové ohodnocení za HPP - 30 000,- Kč

Termín nástupu: 01.09.2018

Profil společnosti:
Zavedená obchodní společnost KUZO Partners, s.r.o., s dlouholetou působností v Mladé Boleslavi, hledá nového kolegu pro posílení týmu.

Místo práce: Mladá Boleslav

Termín nástupu: září 2018

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz nebo na tel. číslo 774 170 445.

Platnost inzerátu končí 19. 8. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte!