Nový uchazeč

.NET DEVELOPER

Sittardia s.r.o.

Místo práce (okres): Louny

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 16.07.2018

místo výkonu práce: Zeyerova č.p. 1456, 438 01 Žatec , nástup dohodou
Upřednostňujeme:
pokročilou znalost OOP,programování v jazyce C# na platformě .NET, ovládání HTML, XHTML, CSS, jQuery, javascript, SQL,výhodou jsou zkušenosti s projekty
Náplň práce:
analýza, architektura, testování, vývoj nových funkcionalit a modulů do námi vyvíjených SW
práce na větších projektech,spolupráce s implementátory,
Nabízíme: zajímavou práci na našich projektech,
fixní mzdu s variabilní složkou dle dohody, seberealizaci a profesní rozvoj
příspěvek na dojíždění ,nápoje na pracovišti zdarma
flexibilní pracovní dobu/home office
pravidelné firemní akce,zázemí pro odpočinek (zahrada, sportovní aktivity)
kontakt po, stř. čtv. 7,30 - 15,30 hod telefonicky na č. 474532040, nebo email: martin.kaderavek@sittardia.cz