Nový uchazeč

Administrativní pracovník

Bohemia Manscraft, spol. s r.o.

Místo práce (okres): Ostrava

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 09.07.2018

Láká vás práce pro silnou energetickou společnost? Pro našeho významného klienta, mezinárodní energetickou společnost, hledáme schopné kandidáty na práci v administrativě.

Náplň práce:
- práce s databází klientů v systému SAP
- oddělení Fakturace/ Pohledávky / Saldokonto
- kontrola smluv, přiřazování plateb

Požadujeme:
- vzdělání SŠ, SOU všeobecného směru s maturitou
- uživatelská znalost práce s PC - znalost MS Excel podmínkou
- znalost programu SAP výhodou nikoli podmínkou
- komunikativnost, příjemné vystupování

Nabízíme:
- zaměstnání u stabilní společnosti spolupracující se Skupinou ČEZ
- nástupní plat 15 700.- hrubého/měsíčně
- stravenky po zkušební době a mimořádné prémie
- příjemnou pracovní atmosféru
- jednosměnný provoz - ranní směna 06:00 - 14:00hod
- po zaučení flexibilní pracovní doba a možnost Homeoffice
- zaměstnání na hlavní pracovní poměr

V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis na email cvov@bohemia-manscraft.cz , do předmětu zprávy prosíme uvést \"Administrativní pracovník, kód O11453\". Kontaktní osoba: Bc. Petra Holaňová, tel.: +420 608 252 090