Nový uchazeč

Administrátor HR dat - AJ+NJ

SAP Services s.r.o.

Místo práce (okres): Praha

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 01.12.2016

místo výkonu práce: Praha
kontakt: Nedzelská Lenka, e-mail: lenka.nedzelska@sap.com
Administrátor HR dat je zodpovědný za udržování aktuálních dat našich zaměstnanců v Německu v našem systému. Tento pracovník je kontaktní bod pro manžery, HR Business Partnery a zaměstnance naší společnosti.
Pozice je na dobu určitou jako zástup za mateřskou s možností prodloužení.
Místo výkonu práce je Praha, nicméně po zaškolení (zhruba 1 měsíc) možnost plně pracovat z domova s občasným dojížděním do Prahy (ca. jednou za čtrnáct dní).
Náplň práce:
Správa dat zaměstnanců vztahujících se k: absencím, změnám v osobních datech a smlouvách, platbám dovolené, ukončení pracovního poměru, skenování všech dokumentů vztahujících se k personální administrative, reportování a přípravě potvrzení a dodatků
Blizká spolupráce s ostatními HR odděleními v SAP
Poskytování rad a konzultací manažerům, recruiterům i dalším zákazníkům

Požadujeme:
Pokročilé komunikační schopnosti
Angličtina na pokročilé úrovni
Němčina na pokročilé úrovni
Schopnost nakládat s důvernými informacemi
Smysl pro detail
Důraz na kvalitu a analyticke myšlení
MS Office (Excel, Word, Outlook)
Znalost SAP HR systému výhodou

Nabízíme:
Pestrou a zajímavou práci v mladém dynamickém kolektivu
Možnost profesního růstu
Možnosti navazujícího vzdělávání
Příjemné pracovní podmínky
Práce v mezinárodním prostředí
Denní využití SAP software
Spolupráce na interních projektech